Yeni Citroën C3 ile tanışmanıza çok az kaldı!

Citroen C3 Yenilendi! Yeni Citroen C3 tasarım hatları ve karakteri ile artık Citroen'in günümüz tasarım diline uygun olarak tüketicilere sunuluyor. Yeni C3 ile Citroen, Ford Fiesta, VW Polo, Opel Corsa gibi dişli rakipleri ile pazar rekabetini bir hayl


Citroen C3 Yenilendi!

Yeni Citroen C3 tasarım hatları ve karakteri ile artık Citroen'in günümüz tasarım diline uygun olarak tüketicilere sunuluyor. Yeni C3 ile Citroen, Ford Fiesta, VW Polo, Opel Corsa gibi dişli rakipleri ile pazar rekabetini bir hayli kızıştıracak gibi gözüküyor.


Türkiye Yılın Otomobilini Seçti! Türkiye Yılın Otomobilini Seçti!

Otomotiv Gazetecileri Derneği (OGD) tarafından bu yıl ilki düzenlenen “Türkiye’de Yılın...

Tasarım

Yeni C3'ün tasarımsal detaylarına baktığımız zaman ilk olarak bizi yeni ön panjur karşılıyor. Merkezde konumlandırılan yeni nesil Citroen logosu araca çok sportif bir görünüm kazandırmış. Bir diğer dikkat çeken yenilik ise aydınlatma görevini üstlenen farlarda.


Ailenin büyük üyelerinden olan C4 Picasso'da da kullanılan keskin tasarımlı farlar araca karakteristik bir görünüm sağlıyor.


Marka yöneticisinin "Araçlarımız daha dikkat çekici olmalı ve bunun üzerinde çalışıyoruz" lafının sözde kalmadığını eski nesline göre çok da sportif ve agresif görünen yeni C3 ile görebiliyoruz. Ayrıca C3 için Cactus modelinin Airbump teknolojisi ile gelebileceği de gelen haberler arasında.